RESTAURANT BUGATTI

Začněte den v dokonalém stylu. Nabídněte si z nabídky bohatých kontinentálních snídaní, vychutnejte pronikavé paprsky přirozeného denního světla a užijte výhled do ulice či kus zeleně ve formě živé stěny. Tyto prostory je možné rezervovat pro rodinné oslavy, svatby a další setkání.

Snídaně jsou podávány v čase:
Po - Pá od 6:30 do 10:30
So - Ne od 7:00 do   11:00
GALERIE

RESTAURANT PASSAGE

Během celého dne je pro vás otevřena naše A’la Carte restaurace s vyhlášeným menu a výjimečnou kuchyní. Od osmé hodiny ranní až do půlnoci vám zde podáme to nejlepší, co je v Brně k ochutnání. Pozvedněte své gastronomické zážitky na dříve nepředstavitelnou úroveň.
V čele kuchyně stojí šéfkuchař Petr Svoreň. Petr byl na zkušené a stážích také v několika vyhlášených hotelích v Salcburku a vařil i v Itálii. Je vyznavačem tradičních surovin podávaných netradičně. Slova jsou tady zbytečná, to musíte zažít sami. 

Naše nabídka Ala carte menu

Otevírací doba: 8:00 - 22:00

CLUB PASSAGE

Výjimečné chvíle vyžadují výjimečné místo. Pro pokračování vašeho firemního večírku, narozeninové párty, svatby či oslav výročí vám poskytneme exkluzivní prostory klubu Passage. Zajistíme vám DJ nebo reprodukovanou hudbu s vlastním barmanem. Otevírací dobu rádi přizpůsobíme vašim přáním.
 
GALERIE
UŽITEČNÉ ODKAZY
Lidická 23, 602 00, Brno
Tel: +420 530 352 100
Email: recepce@hotelpassage.eu
www.hotelpassage.eu

Zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Brně pod sp. Zn. B 7612
SLEDUJTE NÁS
© 2020 Hotel Passage. All rights reserved.  |