PARKOVÁNÍ

Parkování - vjezd do hotelových garáží je z ulice Mezírka 13.

40 Kč / hod

Catering

Během celého dne je pro Vás v centru Brna otevřena moderní Restaurant Passage s výjimečnou kuchyní a vyhlášeným týdenním menu.
Můžete si dopřát rozmanitý výběr mezinárodních i tradičních českých jídel. V čele kuchyně stojí šéfkuchař Petr Svoreň. Zaručena je nejvyšší kvalita použitých surovin, která uspokojí i nejnáročnější klientelu. Restaurace je pro hosty otevřena během celého dne a podává se tady to nejlepší, co je v Brně k mání. Restaurant Passage má vlastní cukrárnu, ve které se peče vše od chleba, dortů a dezertů. Oblíbené jsou taky ručně vyráběné pralinky mnoha chutí. Dominantou restaurace je vytříbená vinotéka s více než 200 druhy vín a výběrového šampaňského. Vybere si opravdu každý. Nesmí chybět signature koktejly z rukou skvělého barmana. Parkování je možné v krytých garážích pro více než 100 aut. Slova jsou tady zbytečná, to musíte zažít.

 

YOGA STUDIO


Studio v hotelu Passage provozuje renomovaná brněnská společnost YOGA BRNO. Můžete se těšit na moderní jógové studio s novými typy lekcí. Navštívit můžete jak klasickou, tak i hot jógu. K dispozici je také menší sál na speciální a osobní lekce, místnost pro masáže a relaxační zóna.
UŽITEČNÉ ODKAZY
Lidická 23, 602 00, Brno
Tel: +420 530 352 100
Email: recepce@hotelpassage.eu
www.hotelpassage.eu

Zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Brně pod sp. Zn. B 7612
SLEDUJTE NÁS
Projekt registrační číslo 0380000349 byl realizován za spoluúčasti EU, prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva Kultury.
LOGO MKCR
FINANCOVÁNO EU
LOGO NÁRODNÍ PLÁN OBNOVY
© 2024 Hotel Passage. All rights reserved.  |